משלוחים חינם בקנייה מעל 249 ש”ח

דר שפירא

תחום ספורט

ריצות למרחקים ארוכים, בעיקר כביש (אבל חוטאת גם בריצות שטח). בחודשים האחרונים מחלטרת גם בשחייה, ואני עדיין עומדת על דעתי שטריאתלון לא יהיה פה – אבל ממש לא מזמן גם אמרתי שמרתון לא יהיה 🤪

למה אני עושה את זה?

בגלל הדרך. בזכות האנשים שהכרתי, השיעורים והלקחים שהרווחתי לאורך הדרך. התחלתי כבחורה שמנמנה שאוהבת את הספה, שלא מצליחה לרדוף אחרי אוטובוס שיוצא מהתחנה, שלא מצליחה להשלים 400 מטר רצופים של ריצה; והיום? היום אני מישהי אחרת. עדיין אוהבת את הספה, אבל כבר משיגה את האוטובוס ולא אוהבת את הרעיון של יותר מיומיים רצופים בלי ריצה. עבודה קשה משתלמת, ולאורך הדרך אנחנו לומדים דברים על עצמנו. אנחנו לומדים כמה אנחנו יכולים, כמה אנחנו יכולים לעבור תהליך ולהשתנות, ואפילו שהשד הזה שנקרא ריצה הוא לא כל כך נורא. לאורך הדרך הארוכה הזו (שלעתים גם תהיה קשה ומפותלת) אנחנו כנראה נפגוש חברים למסע, משוגעים נוספים לדבר, והם יוכלו להפוך לחברים אמיתיים לחיים.

רגע משמעותי

קו הסיום של המרתון הראשון שלי. מרתון ראשון, מלווה בחבר הכי טוב שלי – ולפגוש בקו הסיום את כל המשפחה שלי, מרוגשת עד דמעות. אני חושבת שלא נראתה עד היום רצה שסיימה מרתון מחוייכת ומרוגשת כמוני באותו היום.

המוטו שלי

״לנצוץ, לקפוץ, לפרוץ – ההפך מלשרוץ״.

קהילת ה-G
האנשים שלנו
בים, בכביש
ובשטח